Toplantı & Davet

Bolu Koru Hotels, Deniz Aydan Kongre Merkezi ve çok amaçlı salonları ve düğün & nikah organizasyonları ile hem mutluluğunuza şahitlik eder, hem de iş hayatınıza partner olur.

Bolu Koru Hotels, 1200 kişi kapasiteli 900 metrekare kongre salonu ile birlikte 8 toplantı salonu ve profesyonel teknik altyapısı ile kusursuz organizasyonlarla ev sahipliği yapar. Akıllı kongre konsepti ile ihtiyacınıza uygun her türlü organizasyonu Bolu Koru Hotels’de gerçekleştirebirsiniz.

Kongre & Etkinlik Organizasyon

Bolu Koru Hotels’in profesyonel ekibi, mükemmel servis kalitesi, lezzetli menü alternatifleri ve farklı büyüklükteki salonlarıyla ihtiyacınıza göre gerçekleştireceğiniz organizasyonlarla sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacak. Nişan, sünnet, kına, mezuniyet, doğum günü partisi, baby shower, gala yemekleri, VIP yemekler, açılış ve kuruluş yemekleri ve yılbaşı baloları gibi etkinliklerinizi deneyimli ekibimizle planlayalım.

Kongre salonumuzda birçok kişiye konuşma gerçekleştirebileceğiniz hazır ortamlar bulunan tesisimiz mevcuttur. Kongre organizasyonu konusunda iddialı duruşumuzla sizleri de aramızdan görmekten gurur duyuyoruz.

Düğün Organizasyon

Şehrin stresinden uzak konumu ile özel düğün organizasyonlarının yeni adresi olan Bolu Koru Hotels Spa & Convention, deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile hayatınızın en özel gününü siz hayal edin biz gerçekleştirelim.
Balo salonumuz ve diğer salonlarımız ve kına, nişan, kokteyl, sünnet, baby shower, mezuniyet ve iftar konseptleri için de uygundur.
NİKÂH :Düğün telaşına girmeden, hayallerinizi süsleyecek bir törenle “Evet” demek için Bolu Koru Hotels Spa & Convention’un özel nikah konseptlerini tercih edebilirsiniz. İsteklerinize uygun konseptlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
GELİN HAMAMI :Şık süslemeler, lezzetli ikramlıklar ve kusursuz hizmet anlayışıyla taçlandırılan gelin hamamı organizasyonu ile geleneksel ritüelleri yaşatabilirsiniz.
KINA GECESİ İÇİN ÖZEL SALON : Geleneklerimizin yaşatıldığı kına gecesi organizasyonlarınız için Bolu Koru Hotels balo salonunu tercih edebilirsiniz.