Lezzetler

En üst düzey standartlara sahip, kalite anlayışından asla ödün vermeyen, Bolu Koru Hotels’in eşsiz lezzetleriyle buluşmaya hazır mısınız? Yemeği sanata dönüştüren usta şeflerin, büyük titizlik ve en sağlıklı malzemelerle hazırladıkları, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler, Koru Hotel’in farklı tarzlarda dekore edilmiş restoranlarında konaklama deneyiminize tat katmak için sizleri bekliyor.

450 kişilik Çam Restaurant, 50 kişilik Anıt Restaurant, Roof14 120 kişilik Türk mutfağından seçme, nefis tadların yanı sıra, ülke çapında bir üne sahip, benzersiz reçeteleri ile Koru Domates Çorbası, Koru Kebabı, Koru Talaş Böreğinin tadı damağınızda kalacak…

Bolu Koru Hotels’de tüm standartların ötesinde, kalite anlayışından ödün vermeyen ve alanındaki en iyi şeflerin liderliğinde, Anadolu ve dünya mutfaklarını size sunar.
A’lacarte ve açık büfe olarak en iyi şeflerin ellerinden size sunulur.
Yenilenmiş tarihi Çam Restaurant, Roof14 ve Ladin Poof & Bar ile Bolu Koru Hotels’in lezzetlerini konforunuzdan ödün vermeden deneyimlersiniz. Lobby Bar, hafif atıştırmalık yiyecekler, alkollü ve alkolsüz kokteyler, meşrubatlar eşliğinde güzel sohbetlerin mekanıdır.
Bolu Koru Hotels’in 60 yıllık unutulmaz lezzetlerini sunmaya devam ederken Bolu mutfağı, Anadolu mutfağının ve dünya mutfağının çeşitli lezzetlerini tamamen doğal, organik ve en iyi kalitede ürünle önünüze koyar. Bu anlamla Bolu’daki yerel üretici desteklenir, kullanılan tüm gıdalar otel mutafığında ve taze olarak üretilir.