Vücut Bakım Terapileri

HAVYAR TERAPİSİ
Anti-Aging Etkili Yenileyici
70dk

Yüzyıllardan beri bir lüks olarak bilinen havyar sadece krallara ve soylulara layık bir yiyecek olarak görülmekteydi. Yapılan klinik çalışmalar havyar hücrelerinin genç epidermal cilt hücreleri ile çok benzer bir yapı sergilediğini göstermiştir. Havyar, yağ asitleri, aminoasitler, mineral tuzlar, vitamin B, çinko ve demir bakımından zengin içeriği ile yüksek nitelikte cilt onarımı ve yenileme etkisine sahiptir. Misafir, duşa alınır. Duş sonrası gözeneklerin açılması ve cilt üzerindeki ölü tabakanın atılması için Havyar Vücut Krem Peeling ile vücudun yüz ve boyun bölgesi hariçler yerine peeling uygulanır. Ardından Havyar Masaj & Vücut Bakım Yağı ile masaj yapılır. Masaj sonrası ciltten yağ temizlenmeden hücre yenilenmesi ve güçlü antioksidan etkinlik sağlayan Havyar Vücut Maskesi tüm vücuda ince bir tabaka halinde fırça yardımıyla uygulanır. 20 dakika beklendikten sonra ılık ve ıslak havluyla temizlenir. Maske sonrasında ciltte elastikiyetini destekleyen Havyar Işıltılı/Işıltısız Vücut Losyonu ile hafifçe masaj yapılarak vücuda yedirilir. Bakıma bu şekilde son verilir.

ARGANTERAPİSİ
Anti-Aging Etkili Sıkılaştırıcı Bakım
70dk

Fas’ın “sıvı altına” olarak bilinen çok değerli argan, yıllar boyunca kadınların güzellik sırrı olmuştur. Argan ağacının (Argania Spinosa) meyvesinden elde edilen argan yağı çok güçlü bir antioksidandır. Argan yağı yüksek konsantrasyonlarda, E vitamini ve yağ asitleri içerdiği için, cilt bakimi ve sağlık amaçlı olarak kullanılan diğer doğal ürünlerden (zeytinyağı vb.) birkaç misli daha üstündür. Bu özel bakım, cildi serbest radikallerden koruyarak inanılmaz bir ışıltı ve gençlik verir. Ani ve etkili sıkılaştırma özelliği ile hızlı bir toparlanma sağlamaya yardımcı olur. Misafir, duşa alınır. Duş sonrası gözeneklerin açılması ve cilt üzerindeki ölü tabakanın atılması için Argan Vücut Krem Peeling ile vücudun yüz ve boyun bölgesi hariç her yerine peeling uygulanır. Ardından Argan Masaj & Vücut Bakim Yağı ile masaj yapılır. Masaj sonrası ciltten yağ temizlenmeden hücre yenilenmesi ve güçlü antioksidan etkinlik sağlayan Argan Vücut Maskesi tüm vücuda ince bir tabaka halinde fırça yardımıyla uygulanır. 20 dakika beklendikten sonra ilik ve ıslak havluyla temizlenir. Maske sonrasında cilt elastikiyetini destekleyen Argan Işıltılı / Işıltısız Vücut Losyonu ile hafifçe masaj yapılarak vücuda yedirilir. Bakıma bu şekilde son verilir.

ARINDIRICI PEELING BAKIMI
70dk

Peeling bakımımız cildi ölü derilerden arındırarak, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken aynı zamanda cildi yeniler ve nemini geri kazandırır. Sizlere de kahve keyfi, meyve saf özleri ve altın ışıltısının bir arada kullanıldığı peeling seçeneğini dilediğiniz gibi değerlendirmek kalır.

YAŞAM ÖZÜ YENİLEYİCİ PEELING BAKIMI
60dk

Yenileyici deniz tuzu ve tarçın özlü peeling’in ardından uygulanan doğal yaşam özü içeren yağın etkisiyle cildiniz nefes alır, canlanır ve pürüzsüz parlak görünümünü uzun süre korur.

ANTI-SELÜLIT TERAPİSİ
Selülit Giderici & Sıkılaştırıcı Bakım
70dk

Anti-Selülit bakımında amaç, termalin ısı etkisiyle aktif bileşenlerin cilde nüfus
etmesini teşvik ederek kan sirkülâsyonunu aktive etmektir. Portakal kabuğu görüntüsünden kurtulmak, daha sağlıklı bir doku oluşturmak, dokuların onarımını sağlamak en önemli faydalarındandır. Misafir, duşa alınır. Duş sonrasi gözeneklerinin açılması ve cilt üzerindeki ölü tabakanın atılması için Dengeleyici Tuz Vücut Peelingi ile vücudun yüz ve boyun
bölgesi hariç her yerine peeling uygulanır. Ardından Selülit Masaj & Vücut Bakim
Yağı ile masaj yapılır. Masa sonrası ciltten yağ temizlenmeden kan dolaşımını olan Sıkılaştırıcı Laminarya Yosunu tüm ince bir tabaka halinde fırça yardımıyla uygulanır. 20 dakika beklendikten havluyla temizlenir. Maske sonrasında cildi sıkılaştıran düzenleyici ve sıkılaştırıcı etkisi Vücuda sonra ılık ve Islak Anti-Selülit vücut Losyonu ile hafifçe masaj yapilarak vücuda yedirilir. Bakima bu şekilde son verilir.

24K ALTIN TERAPİSİ
Işıltı Veren Sıkılaştırıcı Bakım
70dk

24K Altın içeren bu bakım kolajen azalmalarını ve elastin bozulmalarını yavaşlatarak cildin sarkmasını önlemeye yardımcı olur. Cilde uygulandığı anda pürüzsüzlük ve ışıltı sağlar.
Müşteri, duşa alınır. Duş sonrası gözeneklerin açılması ve cilt üzerindeki ölü tabakanın atılması için 24K Altın Vücut Krem Peeling ile vücudun yüz ve boyun bölgesi hariç her yerine peeling uygulanır. Ardından 24K Altın Masaj & Vücut Bakim Yağı ile masaj yapılır. Masaj sonrası ciltten yağ temizlenmeden yoğun nemlendirici ve sıkılaştırıcı etki sağlayan Argan Vücut Maskesi tüm vücuda ince bir tabaka halinde fırça yardımıyla uygulanır. 20 dakika beklendikten sonra ılık ve ıslak havluyla temizlenir. Maske sonrasında besleyici 24K Altın Işıltılı Vücut Losyonu ile hafifçe masaj yapılarak vücuda yedirilir. Bakıma bu şekilde son verilir.