Aromatik Masaj Terapileri

24K Altın Masaj & Vücut Bakım Yağı – 50 dakika / 80 dakika

Saf altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Geliştirilmiş teknoloji ve lüks bileşenler içeren 24K Altın Masaj & Vücut Bakım Yağı, cildin genç ve canlı görünümünü yeniden kazanması için güçlü aktif bileşenlerin kombinasyonu ile üretilmiştir. İçerisindeki gerçek altın yaprakları cilde anında aydınlık bir görünüm kazandırırken, süper besleyici formülü kırışıklıkları düzgünleştirmeye ve cildin daha genç görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda altın, vücuttaki enerji akışının düzenlenmesine de yardımcıdır. Oksijen üretiminin artmasını, ruh ve zihnin yeniden dengelenmesini sağlar. Lenf sistemini de harekete geçirerek cilde parlak bir görünüm kazandırır. Müşteri, 24K Altın Masaj & Vücut Bakım Yağı ile masaja alınır.

Havyar Masaj & Vücut Bakım Yağı. – 50 dakika/80 dakika

Havyar besin değeri çok yüksek olan ve insan organizması için değerli ve doğal birçok besleyici madde (aminoasitler, oligo elementler, fosfolipidler) içermektedir. Fosfolipid ve protein oranı yüksektir. Fosfolipid cildin nem almasını, protein ise cildin sıkılaşmasını ve elastikiyet kazanmasını sağlar. Havyarın cilt için çok değerli olduğu ve derinin gençleşmesini uyardığı klinik çalışmalarca da kanıtlanmıştır. Bu özelliği ile havyar, cilt hücrelerinin korunmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Müşteri, Havyar Masaj & Vücut Bakım Yağı ile masaja alınır.

Asya Egzotik Masaj & Vücut Bakım Yağ – 50 dakika/80 dakika

Asya bakımlarının temeli, içinde özel bitki   özlerinin   yer   aldığı   ürünlerle yapılan masajlara dayanır. Bu masajlarda, vücuttaki 7000’in üzerindeki enerji noktası uyarılır. Böylelikle genç ve diri bir vücuda sahip olunur ve bütün vücutta harekete geçen enerji sayesinde içten içe bir huzur duygusuna sahip olunur. Misafir, Asya Egzotik Masaj & Vücut Bakım Yağıkullanılarak asya dokunuşları ile masaja alınır.

Dinlendirici Masaj & Vücut Bakım Yağı – 50 dakika/80 dakika

Cildi nemlendirmek, korumak ve tahriş hissini azaltmak için rahatlatıcı lavanta, yatıştırıcı papatya, doğal ağrı kesici ve kas gevşetici nane, ruh ve zihin uyarıcı lime ve antioksidan özelliğe sahip bergamot özlerinin benzersiz bileşimiyle üretilmiştir. Duyuları yatıştırarak cildi ferahlatır. Misafir, Dinlendirici Masaj & Vücut Bakım Yağı  ile masaja alınır.

 Selülit Masaj & Vücut Bakım Yağı – 50 dakika/80 dakika

Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar. Deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece kan dolaşımı düzenlenir,    hücrelere    daha    iyi     oksijen     gider     ve     toksin maddeler vücuttan atılmış olur. Selülit Masaj & Vücut Bakım Yağı ile müşteri masaja alınır.

Hindistan Cevizi Masaj & Vücut Bakım Yağı – 50 dakika/80 dakika

Cildin nem dengesini korur ve cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Güçlü bir dezenfektan ve antimikrobik özelliğe sahiptir. Cilt üzerine uygulandığında, cildi mikrobik enfeksiyonlardan korur. E vitamini açısından zengindir. İyi antioksidan özellikleri olduğu gibi bu yağ cildin çatlamasını engeller, yaşlanma ve cildi kırışmaya karşı korur. Aynı zamanda yıpranmış cildi onardığı bilinmektedir. Hindistan Cevizi Masaj & Vücut Bakım Yağı ile müşteri masaja alınır.

Lavanta Masaj & Vücut Bakım Yağı – 50 dakika/75 dakika

Sakinleştirici etkisi ile kas ağrılarının hafifletilmesinde, baş ağrısı ve stresin giderilmesinde önemli rol oynar. Akne temizleyici özelliğinden dolayı yağlı ciltlerde de tercih edilebilir. Ayrıca selülit tedavisinde de faydalı olan iyi bir aromaterapi yağıdır. Lavanta Masaj & Vücut Bakım Yağı ile müşteri masaja alınır.

Ylang Ylang Masaj & Vücut Bakım Yağı – 50 dakika/75 dakika

Yang ylang esansiyel yağının antidepresan, mikrop öldürücü, afrodizyak, tansiyon düşürücü, yatıştırıcı ve sakinleştirici gibi özellikleri mevcuttur. Antidepresan olan ylang ylang yağı kas gevşetici, hücre yenileyici özelliklerine sahiptir. Kuru ciltleri nemlendirmekle beraber cilt çatlakları için de kullanılmaktadır. Ylang Ylang Masaj & Vücut Bakım Yağı ile müşteri masaja alınır.

Organik Aromaterapi Masajı – 50 dakika/80 dakika

Hafif baskı tekniği uygulanılarak, özel organik aromaterapi yağları ile yapılan rahatlatıcı bir masajdır.

Geleneksel Bali Masajı – 50 dakika/75 dakika

Bali Masajı, noktasal baskı ve avuç içi baskı teknikleri kullanılarak uygulanan tüm vücut masajıdır.

Sıcak Taş Terapisi – 60 dakika/80 dakika

Bu bakım, tüm vücut masajı ve enerji çalışmasının bir kombinasyonudur. Kökeni eski şamanlara dayanır. Sıcak volkanik taşlar vücuttaki enerji noktalarına (çakralara) dizilir ve sıcak taşlarla birlikte tüm vücut masajıyla desteklenir. Kendini iyileştirme işlemini hızlandırır, yoğun rahatlık sağlar, enerjiyi dengeler.

Lomi Lomi Nui – 50 dakika/80 dakika

Ruhani bir Hawaii Masajı’dır. Akıcı dokunuşlar kan dolaşımınızı hızlandırarak kaslarınızın rahatlamasını sağlar. Vücudu, zihni ve ruhu rahatlatır; stres ve gerginlikten arındırır.

Anatolia İlk Dokunuş Masajı – 50 dakika

Hamilelere özel olarak uygulanan gerginliği azaltan, kaslarınızı gevşeten, rahatlamaya yönelik bir masajdır. Anatolia İlk Dokunuş Masajı’nı, hamileliğinizin ilk 3 ayı sonrasında, doktorunuzun onayı ile rezerve edebilirsiniz.

Refleksoloji – 30 dakika

Ayak tabanında yer alan refleks noktalarına uygulanan, noktasal baskılar içeren bir masajdır.

Detoks Lenfatik Drenaj – 50 dakika

Oldukça hassas ve yumuşak bir uygulamadır. Cildi, lenf akışı ve lenf düğümleri yönüne doğru hareket ettirerek uygulanır.

Mum Masaj Terapisi

Mum Masaj & Vücut Bakım Yağı – 50dk

En iyi bitkisel yağlardan oluşan içeriği ile cildi nemlendiren, besleyen ve esansıyla hoş bir koku sağlarken ılıklığıyla cilde uzun süreli canlandırıcı etki veren Mum Masaj & Vücut Bakım yağı, sıcak ve akışkan yapısı ile rahatlatıcı, gevşetici bir etki sağlar ve masaj ritüeline ayrıcalık katar. Mum Masaj & Vücut Bakım Yağları, Natural Secret Aromakoloji Araştırmaları sonucu zengin bir bitkisel içeriğe sahiptir. Mumun etkileyici hoş kokusu rahatlatır ve bakımın memnuniyet verici etkisini arttırır. Bu mum yakıldığında, sağlıklı bir vücut masaj yağına dönüşür ve cildin sağlığını, güzelliğini yüceltmek için tasarlanmıştır. Aromatik yağların keyifli kokusu, limbik sistem üzerinde çok etkilidir. Düzenli aralıklarla yapılan bu masaj seansları zihinsel ve bedensel yorgunlukları azaltmaya yardımcı olur.